Lato wreszcie zagościło w naszym regionie na dobre. Słonecznie dni oznaczają ze znacznie łatwiej zadbać o czystość swojego pojazdu.

Najlepszym wyjściem wydają się myjnie klasyczne lub samoobsługowe. I właśnie myjni dotyczy kolejna relacja z naszego projektu – serwisu kotła gazowego na myjni w Sanoku. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z tej realizacji.

Mimar Sanok znany jest z wielu usług, a serwis lub instalacja pieca to zdecydowanie jedna z nich. Na zdjęciach widzimy jak nasz główny ekspert Patryk, ostrożnie zapoznaje się ze stanem pieca gazowego, a następnie przeprowadza jego dokładny serwis.

W naszej firmie staramy się łączyć rozwiązania ekologiczne z budżetowym podejściem, dlatego też nasi klienci mogą być pewni, że nie przepłacają i nie szkodzą środowisku naturalnemu. Mimar stawia na jakość i profesjonalizm. Cały serwis odbywa się w kilkadziesiąt minut, a rezultaty zawsze są satysfakcjonujące.

Po wszystkim nie pozostaje nic innego jak cieszyć się sprawnie działającym piecem gazowym, który sprawia, że samochody znowu mogą korzystać z myjni. Mimar Sanok kolejny raz uratował sytuacje, a między innymi dzięki naszej pracy, wiele samochodów nie będzie miało kurzowych napisów takich jak “brudas” czy “umyj mnie” 🙂

Zgłoszenie serwisowe
close slider