Montaż i serwis urządzeń chłodniczych

Chłodnictwo jest podstawowym obszarem działalności naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie i ścisła współpraca z renomowanymi producentami urządzeń chłodniczych na rynku pozwala zapewnić Państwu nowoczesne rozwiązania o najwyższym stopniu jakości w konkurencyjnych cenach.

Wykonujemy kompletne systemy chłodzenia dla różnorodnych obiektów handlowych od niewielkich sklepów osiedlowych, poprzez sklepy średniej wielkości, aż po super i hipermarkety. Mając na uwadze, iż instalacja chłodnicza jest jedną z niezbędnych do funkcjonowania sklepu spożywczego nasze rozwiązania opieramy o najwyższy stopień jakości i niezawodności. W zależności od wielkości obiektu optymalnie zaproponujemy sposób chłodzenia na sklepie. W tym celu nasi inżynierowie określają:

– bilans energetyczny,
– dobór urządzeń chłodniczych o optymalnej mocy,
– dobór rurociągów chłodniczych,
– dobór instalacji elektrycznej,
– dobór automatyki i sterowania układem chłodniczym,
– dobór monitoringu i zdalnej regulacji układu chłodniczego,
– regulacja pracy z optymalizacją zużycia kosztów energii elektrycznej,
– dobór i przeznaczenie odzysku energii z układu chłodniczego.

 

 

Nasza firma specjalizuje się w budowie komór chłodniczych i mroźniczych. Nasz Dział Techniczny projektuje układy chłodnicze, które zapewniają wymagany poziom temperatur, a także ich właściwy rozkład w pomieszczeniu.Specjalizujemy się w szerokim zakresie tego typu pomieszczeń niezależnie od:– wielkości pomieszczenia, – typu i ilości przechowywanego towaru, – wymaganej temperatury, – a także innych specyficznych warunkówWykonujemy w zależności od przeznaczenia:– komory przechowalnicze, – komory szybkiego schładzania, – komory manipulacyjne.Zajmujemy się także budową pomieszczeń z płyt warstwowych z rdzeniem z poliuretanu, z zastosowaniem specjalistycznej stolarki chłodniczej, z wykończeniem komór specjalistycznymi obróbkami. Budowane przez nas komory chłodnicze spełniają wszystkie wymagane warunki techniczne oraz higieniczno sanitarne.
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem układów chłodniczych, w których wymagany jest bezpośredni lub pośredni odbiór ciepła z różnorodnych procesów technologicznych takich jak: schładzanie płynów, osuszanie powietrza, schładzanie form lub zbiorników itp.Nasz dział Techniczny zapewnia wykonanie: – bilansu energetycznego procesu, – doboru urządzeń chłodniczych o optymalnej mocy, – doboru rurociągów chłodniczych, – doboru instalacji elektrycznej związanych z chłodnictwem, – doboru automatyki i sterowania układem chłodniczym, – doboru monitoringu i zdalnej regulacji układu chłodniczego, – regulacji pracy z optymalizacją zużycia kosztów energii elektrycznej, – doboru i przeznaczenie odzysku energii z układu chłodniczego.

CZAS PRACY

Do klientów staramy się dojeżdżać w godzinach od 8:00 do 17:00, jednakże, ze względu na fakt, że naszymi klientami są ludzie, którzy pracują zawodowo, często kończymy wizyty o 22:00.

Najwyższa jakość napraw

Naprawy realizowane wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych lub najlepszych zamienników – sam decydujesz, jaką część zamontujemy.

Zadowoleni klienci

W MIMAR nie ma miejsca na żadne kompromisy. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa każdej usterki była jak najtańsza – jednak nie kosztem jakości.

38-500 Sanok, ul. Traugutta 6

kontakt@mimar.sanok.pl

+48 13 463 58 56

Wyślij zgłoszenie

9 + 11 =

Zgłoszenie serwisowe
close slider