Jakiś czas temu mieliśmy ogromną przyjemność realizować kolejny projekt w Bieszczadach. Tym razem, instalowaliśmy klimatyzacje Hisense w budynku gospodarczym z nie lada historią – była to bowiem klasyczna karczma bieszczadzka, w której było nadal czuć klimat historyczny naszych terenów oraz towarzyszące mu wpływy Łemków oraz Bojków.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, którą wyjątkowo można zobaczyć na naszym fan page na Facebooku. Zapraszamy wszystkich fanów oraz klientów MIMAR Sanok do obejrzenia jak dzielnie przedzieramy się przez stada owiec, przeczekujemy deszcz w miłej karczmowej atmosferze, a wreszcie konkretnie zabieramy się do roboty przy instalacji nowoczesnej klimatyzacji, która podniesie standard tego wspaniałego lokalu.

Bardzo prosimy o śledzenie nas na Facebooku, tak aby nie umknęły nikomu nowe promocje Mimar oraz najnowsze wieści z naszych realizacji, a także specjalistyczne artykuły, które niosą prawdziwą wiedzę naszych ekspertów na wiele tematów!

Zgłoszenie serwisowe
close slider