Montaż oraz serwis urządzeń gastronomicznych

Nasza Firma oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie serwisu urządzeń gastronomicznych oraz dobór i montaż odpowiednich urządzeń w Twoim lokalu. Zajmujemy się również budową lokali z zakresu wentylacji i chłodnictwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy szybko i trafnie zdiagnozować usterkę. Zaufaj ekspertom z MIMAR Sanok, którzy zajmą się wszystkim dla twojego domu lub lokalu gospodarczego, od instalacji urządzeń chłodniczych, przez serwis AGD, a nawet montaż agregatów czy klimatyzacji w sklepach, fabrykach lub zakładach usługowych.

Urządzenia gastronomiczne

 

 

Komora chłodnicza jest to pomieszczenie pozwalające na zachowanie ściśle określonych parametrów potrzebnych m.in. do przechowywania  produktów spożywczych i organicznych. Jako profesjonaliści w branży chłodnictwa zapewniamy precyzje wykonania oraz estetyczne wykończenie projektu a wszystkie komory są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Stoły chłodnicze i mroźnicze to urządzenia zapewniające higienę i wygodę użytkowania w każdym pomieszczeniu gastronomicznym. Używane przez nas wydajne i energooszczędne agregaty gwarantują utrzymanie stałej temperatury. Firma Mimar oferuje montaż i serwis stołów chłodniczych i mroźniczych o różnym przeznaczeniu i parametrach. Stoły mroźnicze to również świetny sposób na dłuższe przechowywanie produktów żywnościowych
czy gotowanie potraw.

 

 

 

 

Szafy chłodnicze wykorzystywane są praktycznie we wszystkich obiektach gastronomicznych, niezależnie od ich wielkości czy charakteru. Powszechnie stosuje się je również w marketach i sklepach spożywczych. Nasza firma wykonuje usługi serwisu oraz montażu szaf chłodniczych i mroźniczych, które pozwalają na przechowywanie produktów w bardzo niskich temperaturach. Zapewnia to długie zachowanie świeżej żywności w sterylnych warunkach. Jako profesjonaliści z długim stażem pracy zapewniamy montaż szaf chłodniczych i mroźniczych najwyższej jakości. Jako serwisanci czuwamy nad prawidłową pracą urządzeń w Państwa lokalach oraz pomieszczeniach gastronomicznych.

 

 

Urządzenia grzewcze

Bemary należą do wyposażenia hoteli, restauracji oraz każdej kuchni obsługującej większą liczbę gości. Jest to rodzaj podgrzewacza elektrycznego lub gazowego, którego zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury potraw. Potrawy podgrzewane są za pomocą pary wodnej. Eliminuje to ryzyko przypalenia i pozwala na oszczędność energii. Nasza firma zajmuje się montażem oraz serwisem bemarów nastolnych, stacjonarnych i jezdnych. Skontaktuj się z nami w celu doboru odpowiedniego sprzętu.

 

Kuchnie gastronomiczne to urządzenia wysokiej jakości oraz wydajności, bez której nie może obejść się żadne profesjonalne zaplecze  gastronomiczne przy obróbce termicznej. Dobre funkcjonowanie tych urządzeń jest niezbędne w branży gastronomicznej. Nasza firma oferuje montaż oraz serwis kuchni gastronomicznych. Pomagamy również w doborze odpowiedniego urządzenia dla Państwa potrzeb.

 

 

Piece gastronomiczne to obowiązkowe wyposażenie kuchni w hotelach, restauracjach i innych punktach zbiorowego żywienia. To urządzenia do obróbki termicznej, które pozwalają na sprawne i efektywne przygotowanie dużych ilości różnych posiłków. Sprawność takiego urządzenia jest koniecznym elementem funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Nasza firma oferuje montaż oraz serwis pieców gastronomicznych. Pomożemy Państwu również w doborze odpowiedniego urządzenia dla Państwa potrzeb.

 Ciągłość pracy lokalu gastronomicznego jest obligatoryjne dla każdego właściciela. Konieczny jest nieustanny dostęp do czystej zastawy i innych naczyń. Zmywarki gastronomiczne to często nieodłączny element większych kuchni i barów. Zmywarki z funkcją wyparzania pozwalają na zachowanie norm sanitarnych. Jednoczesnym ich atutem jest szybka i oszczędna praca. Nasza firma oferuje montaż oraz serwis zmywarek gastronomicznych. Pomożemy również w doborze odpowiedniego urządzenia dla Państwa potrzeb.

Ekspresy do kawy

Bez względu na rodzaj serwowanej kawy, posiada ona szerokie grono fanów i wielbicieli. Popularność tego napoju powoduje to, że nie może zabraknąć go w lokalu gastronomicznym, barze, kawiarni czy restauracji. Ekspresy do kawy to niezbędne wyposażenie takich miejsc jak kawiarnie, biura czy puby. Sprawność tego urządzenia jest dla wielu nieodłącznym elementem każdego dnia. Firma MIMAR oferuje montaż oraz serwis ekspresów do kawy. Pomożemy również
Państwu w doborze odpowiedniego ekspresu dla Państwa potrzeb.

Czas pracy

Do klientów staramy się dojeżdżać w godzinach od 8:00 do 17:00, jednakże, ze względu na fakt, że naszymi klientami są ludzie, którzy pracują zawodowo, często kończymy wizyty o 22:00.

Najwyższa jakość napraw

Naprawy realizowane wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych lub najlepszych zamienników – sam decydujesz, jaką część zamontujemy.

Zadowoleni klienci

W MIMAR nie ma miejsca na żadne kompromisy. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa każdej usterki była jak najtańsza – jednak nie kosztem jakości.

38-500 Sanok, ul. Traugutta 6

kontakt@mimar.sanok.pl

+48 13 463 58 56

Wyślij zgłoszenie

2 + 14 =

Zgłoszenie serwisowe
close slider