Fachowcy z Mimar działają nie tylko w wielkich fabrykach czy zakładach przemysłowych. Oferujemy naszą pomoc w rozsądnych cenach również dla klientów indywidualnych. Tym razem, nasi specjaliści zajęli się montażem agregatu przy sklepie spożywczym. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego projektu.

Jak widać na zdjęciach, pogoda dopisuje, a zatem praca wre. Na powyższej galerii zdjęć widać dokładnie urządzenie montowane przez ekspertów z Mimaru oraz ich specjalistyczny sprzęt, np. palnik gazowy. Dzięki takim relacjom, nasi klienci mogą bezpośrednio zobaczyć, jak wygląda nasza praca.

Zawsze uśmiechnięci, profesjonalni, szybko i sprawnie wykonujący swoją prace – tacy są fachowcy pracujący w Mimar Sanok. Gotowi na każde zgłoszenie, elastyczni w godzinach pracy a przede wszystkim dokładni w swojej pracy, która jest również ich pasją. Mamy nadzieje, że dzięki takim relacjom docenicie tych “codziennych bohaterów” dzięki którym tak wiele biznesów może działać pomimo technicznych problemów.

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w instalacji agregatu, lub w innej usłudze, jaką oferuje Mimar Sanok jak klimatyzacja, ciepłownictwo, chłodnictwo czy AGD, prosimy o bezpośredni kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy lub pod numerem: +48 784 732 847

Zgłoszenie serwisowe
close slider