Jakiś czas temu obiecywaliśmy śledzącym nas na naszych profilach w mediach społecznościowych, pokazanie jak w praktyce wygląda instalacja urządzeń MDV. Pomimo zmieniających się i często trudnych warunków atmosferycznych, udało nam się uchwycić pracę naszych ekspertów podczas instalacji urządzeń klimatyzujących w domu prywatnym.

Powyższa galeria prezentuje instalacje oraz testowanie urządzeń marki MDV. Jak dobrze wiecie, MIMAR Sanok jest oficjalnym partnerem Aircon MDV – generalnym przedstawicielem marki MDV w Polsce. Dzięki tej współpracy oferujemy naszym klientów najnowsze urządzenia marki MDV takie jak klimatyzacje domowe czy urządzenia do klimatyzacji mieszkania, w najlepszych cenach na rynku.

Instalacja klimatyzacji w domu to oczywiście trudniejszy proces niż założenie pojedynczego urządzenia w biurze czy mieszkaniu. Jak widać dobrze na jednym ze zdjęć, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym takim jak klimatyzacja Multi-Split, teraz możemy założyć klimatyzacje na niemal cały budynek – co daje najwyższy poziom regulacji temperatury powietrza oraz komfort dla domowników.

Zgłoszenie serwisowe
close slider