Ostatnio chłopaki z MIMAR Sanok pracowali w warunkach przypominających scenerię z Gwiezdnych Wojen. Nasi specjaliści naprawiali bowiem specjalny laser w fabryce. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego ognistego projektu pośród nowoczesnych maszyn w fabryce przemysłowej!

Wielu z naszych klientów myśli, że skupiamy się na instalacji klimatyzacji, remontach pieców gazowych czy innych tematach ciepłowniczych, a także serwisie AGD. Tymczasem wiele z naszych projektów to prawdziwe przygody, a dzisiejsza relacja jest tego najlepszym przykładem. Pewnie mało kto spodziewa się nowoczesnego lasera w fabryce w okolicach Sanoka, ale informujemy, że w naszym regionie wykonujemy wiele ciekawych realizacji w różnych miejscach.

W tym konkretnym przypadku: gorąca temperatura z palników, nowoczesna maszyneria oraz wszechobecna elektronika sprawiła, że poczuliśmy się jak na planie filmu Science-fiction jak Star Wars czy Diuna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego ciekawego projektu.

Zgłoszenie serwisowe
close slider