Prezentujemy kolejną relację z naszego projektu. Tym razem nasi fachowcy realizowali duże zlecenie w fabryce przemysłowej, gdzie instalowali klimatyzację MDV. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, na których dokładnie można zobaczyć ekspertów MIMAR w akcji!

Na widocznych wyżej obrazkach, widać naszych ekspertów od klimatyzacji, którzy zajmują się projektem w fabryce, gdzie instalują i weryfikują poprawne działanie klimatyzacji przemysłowej. Zamontowane urządzenie to nowoczesny klimatyzator MDV, który świetnie poradzi sobie z zadbaniem o odpowiednią temperaturę, ale również jakość powietrza w wymagających warunkach przemysłowych.

Wprawne oko zauważy, że oprócz nowoczesnych urządzeń MDV, naszych specjalistów oraz narzędzi, których używają, w tle widać piękne leśne krajobrazy. Wiele osób myśli, że nasi fachowcy ciągle pracują w kotłowniach, piwnicach czy innych ciemnych pomieszczeniach, podczas gdy wiele projektów które realizujemy, pozwala nam na podziwianie takich pięknych widoków.

Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku oraz na LinkedInie, oraz odwiedzania naszej sekcji z artykułami specjalistycznymi oraz galeriami z naszych realizacji.

Zgłoszenie serwisowe
close slider