Pewnie wszyscy pomyśleli, że zima jest już za nami. Nic bardziej mylnego! Mamy dowody na to, że śnieg i mróz nadal rządzą w niektórych częściach Polski jak na przykład nasze Bieszczady. Podczas jednej z naszych niedawnych realizacji przekonaliśmy się na własnej skórze, jak wygląda prawdziwa zima.

Warunki niczym jak na Syberii oraz równie ciekawi ludzie radzący sobie w trudnych warunkach w imponujący sposób. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia i pozdrawiamy Pana, który w takie śniegi jechał przed nami na motorze.

Na powyższej galerii widzimy jak nasi specjaliści instalują komorę chłodniczą, oraz specjalny system w budynku gospodarczym w głębokich Bieszczadach. Pomyślelibyście, że w takich mrozach nie ma co dbać o chłodnictwo, ale jest to sytuacja sezonowa, a nasz klient potrzebował specjalistycznego systemu chłodniczego dostępnego w każdej chwili przez cały rok.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy takie jak karczmy w Bieszczadach czy restauracje oraz zajazdy w okolicach Sanoka, czy Karpat. Dojedziemy wszędzie na Podkarpaciu oraz w województwach ościennych, bez względu na warunki atmosferyczne i nawet w śnieżyce jak widać na obrazkach!

Zgłoszenie serwisowe
close slider