Doskonale wszyscy wiecie, że jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym partnerem MDV Polska. Czołowy producent klimatyzacji w naszym kraju docenił zarówno naszą pracę przy realizacji projektów jak i aktywność w mediach społecznościowych. Otrzymaliśmy bowiem wyróżnienie bycia przykładem dla innych firm z naszej branży, czego zwieńczeniem jest specjalny wywiad, jaki MDV przeprowadziło z naszym głównym ekspertem od klimatyzacji, Patrykiem Pankiewiczem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z wywiadem i dalszego wspierania nas na naszym Facebooku, LinkedInie oraz w Google Moja Firma.

Wywiad MDV Polska z Patrykiem Pankiewiczem z MIMAR Sanok

MDV: Witam Panie Patryku, na początek proszę opowiedzieć jak powstała firma?

Patryk: MIMAR powstał w 1992 roku w Sanoku, gdzie znajduje się nasza siedziba. Nasz obszar działania z biegiem lat się powiększył i w tym momencie działamy na terenie Podkarpacia, województwa Lubelskiego, a także Małopolski. MIMAR Sanok to rodzinna firma z długimi tradycjami w branży klimatyzacyjnej. Zarówno dlatego, że firmę założył mój tato, Michał Pankiewicz, jak i to, że każdego pracownika traktujemy jak członka rodziny. Stanowimy prawdziwy zespół doświadczonych fachowców, co jest kluczowe szczególnie przy obecnych standardach oraz wymaganiach naszych klientów.

MDV: Dlaczego działacie w branży HVAC?

Patryk: HVAC to bardzo dynamicznie rozwijający się sektor branży sanitarnej, w którym mamy duże doświadczenie. Dzięki naszym realizacjom niesiemy ludziom poprawę jakości powietrza oraz odpowiednią temperaturę pomieszczeń przez cały rok. W ten sposób poprawiamy komfort życia w mieszkaniach czy domach prywatnych, a także budynkach gospodarczych. Niezmiernie cieszy nas, że możemy realizować się na tym froncie, widząc jednocześnie zadowolenie naszych klientów.

MDV: Czy za 5 lat każdy będzie miał klimatyzację w domu?

Patryk: Zdecydowanie, wszystko idzie w tym kierunku. Dzisiaj klimatyzacja przestaje być dobrem luksusowym, a zaczyna być standardem zarówno w nowszych mieszkaniach oraz domach, jak i starszych budynkach po remoncie. Rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania ekologiczne, a klimatyzacja wpisuje się w ten trend. Widzimy wzrost tego sektora rok do roku.

MDV: Czy klimatyzacja jest przydatna w zimę?

Patryk: Klimatyzacja to również skuteczne źródło ogrzewania. Praca urządzeń klimatyzacyjnych w trybie pompy ciepła świetnie sprawdza się w zasadzie w każdego rodzaju obiektach. Ogrzewanie nadmuchowe potrafi być jednym z najtańszych źródeł ciepła. Jest też ratunkiem i alternatywą dla tradycyjnych źródeł ogrzewania w przypadku trudności czy przeszkód związanych z ich instalacją.

MDV: MDV w trzech słowach…

Patryk: MDV to fachowcy, współpraca i jakość.

MDV: Mój faworyt pośród urządzeń MDV to…

Patryk: MDV All Easy.

Dziękujemy za przeprowadzony wywiad i jeszcze raz zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz do zakładki ‘Aktualności’ gdzie znaleźć można inne ciekawe artykuły specjalistyczne czy relacje z projektów.

Zgłoszenie serwisowe
close slider