Są okresy kiedy klimatyzacja to nasz priorytet usługowy, szczególnie gdy zbliżają się upały, są też takie momenty kiedy usługi ciepłownictwa takie jak wymiana czy instalacja nowego pieca jest najpopularniejszym zgłoszeniem od naszych klientów. Jedno jest pewne, sezon na serwis AGD trwa cały rok…

Serwis AGD to bardzo ważny element usługowy naszej firmy. Od ponad 25 lat MIMAR świadczy usługi napraw oraz serwisu małych i dużych urządzeń AGD. Cieknąca pralka, niechłodząca lodówka czy zepsuta zmywarka to tylko niektóre częste zgłoszenia, które trafiają do naszych serwisantów.

Nasi specjaliści widzieli już nie jedną usterkę, od przeglądów technicznych i konserwacji okapów, kuchenek gazowych czy piekarników, po naprawę pralek, lodówek czy zmywarek.

Pomimo panującej pandemii nadal staramy się pomagać każdemu, kto przyniesie swój zepsuty sprzęt AGD do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Traugutta 6 w Sanoku bądź zadzwoni po pomoc naszych serwisantów do własnego domu. Należy pamiętać, że MIMAR to firma znana z elastyczności względem swoich klientów a z uwagi na sytuacje w Polsce i na świece, zachowująca wszelkie normy bezpieczeństwa i wychodząca naprzeciw potrzebom naszych klientów.


Zgłoszenie serwisowe
close slider