Znacie już wielu naszych ekspertów oraz monterów. Wiecie, że w naszej drużynie Mimaru przoduje rodzina Pankiewiczów, od naszego założyciela Pana Michała Pankiewicza po najnowszą generację, czyli Patryka Pakiewicza, eksperta znanego również poza Sanokiem i okolicami.

A czy wiecie, że rodzina Mimaru to znacznie więcej niż tylko nasi fachowcy? Dziś pokażemy wam, jak uczymy przez zabawę najmłodszych oraz jak pracujące nowoczesne kobiety pomagają naszej firmie.

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność rozpocząć sezon słoneczny świetną wyprawą do Tarnowa. Warto pamiętać, że Mimar Sanok to nie tylko Sanok i realizacje z zakresu ciepłownictwa, pomp ciepła, klimatyzacji, chłodnictwa czy serwisu AGD w Rzeszowie, Mielcu, Stalowej Woli, Brzozowie, Bieszczadach czy innych rejonach Podkarpacia, ale również województwa ościenne.

Na zdjęciach poniżej widać dokładnie, że podczas pracy mamy wielu fajnych pomocników, w tym najmłodszych adeptów klimatyzacji, których uczymy o ekologii, bezpieczeństwie pracy oraz jak poprawnie założyć klimatyzację by każda rodzina mogła się cieszyć dobrym, czystym i chłodnym powietrzem.

Również nasze panie nie tylko fantastycznie prezentują się na drabinie i w specjalnych kamizelkach Mimar Sanok, ale również ochoczo pomagają przy przygotowaniu realizacji tego projektu.

Na naszą realizację projektu klimatyzacyjnego do Tarnowa, postanowiliśmy zabrać wyżej wspomnianą rodzinę Mimaru. Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim ludziom wspierającym naszą firmę od przeszło trzydziestu lat!

Nie tylko rodzinom, pracownikom czy klientom, ale każdemu, kto nam dobrze życzy i któremu mogliśmy w tym czasie pomóc. Dzięki, że razem dbamy o komfort życia mieszkańców Polski i jej środowisko naturalne poprzez promocję ekologicznych nowoczesnych technologii.

Zgłoszenie serwisowe
close slider