Ostatnio pokazaliśmy sporo projektów realizowanych na wyjazdach w Bieszczadach oraz innych częściach Podkarpacia. Tym razem, mamy dla was relacje z projektu, który wykonaliśmy w Sanoku, w sklepie oraz magazynie firmy Sokołów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Nasza firma realizuje wiele różnych rodzajów zleceń. Sezon na klimatyzacje powoli się kończy, a ten ciepłowniczy zbliża wielkimi krokami. Za to sezon na chłodnictwo oraz serwis AGD trwa niemal cały rok. W dzisiejszym wpisie na naszym blogu chcieliśmy pokazać jak specjaliści z MIMAR wspierają liderów polskiej gospodarki. Tym razem, mieliśmy wielką przyjemność współpracować z firmą Sokołów.

Na powyższych zdjęciach widać dobrze specjalistów Mimar wykonujących usługę z zakresu chłodnictwo Sanok. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz fachowej wiedzy, nasi eksperci odpowiednio instalują oraz dostosowują agregaty oraz inne urządzenia, które utrzymują magazyn oraz sklep firmowy Sokołów w odpowiedniej temperaturze oraz zapewniają dłuższą świeżość dla produktów firmy.

Bardzo cenimy sobie współprace z lokalnymi biznesami oraz firmami, każdą fabrykę, sklep czy inną działalność gospodarczą w Sanoku i okolicach zapraszamy do współpracy w atrakcyjnych warunkach finansowych. Darmowe konsultacje oraz szybki dojazd dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic!

Zgłoszenie serwisowe
close slider