Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć przedstawiającą krok po kroku proces przebudowy starszej kotłowni używającej ekogroszku, na nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy. Już teraz zapraszamy każdego szukającego firmy do wykonania remont pieca gazowego Sanok czy naprawa pieca Sanok, a także remont pieca Podkarpackie czy naprawa pieca Bieszczady.

Profesjonalny sprzęt, sprawne działanie i solidnie wykonana robota przez uśmiechniętą ekipę Mimar. Tak można opisać nie tylko tę relację, ale każdy dzień pracy naszych specjalistów.

Dzięki takiej przebudowie zapewnimy sobie nie tylko nowocześniejszą i bezpieczniejszą kotłownię, ale również znacznie obniżymy koszty ogrzewania, ponieważ nie będzie już trzeba stale dokładać ekogroszku do pieca. Co więcej, nigdy więcej nie będziemy mieli problemu z nieestetycznym czarnym dymem lecącym z naszego komina.

Już niedługo więcej relacji z wykonanych przez nas projektów, a także wideo poradniki instruktażowe dla ciekawych jak ze strony technicznej wygląda praca naszych fachowców.

Zgłoszenie serwisowe
close slider