Pompa ciepła Sanok? Pompa ciepła Bieszczady? A może pompy ciepła Podkarpacie? Wszystkie te hasła zdecydowanie kojarzą się z Mimar Sanok. Pamiętamy jak wczoraj gdy przedstawialiśmy wszystkim innowacyjną technologię pomp ciepła, która zrewolucjonizuje ciepłownictwo w Polsce.

Teraz, nasze artykuły specjalistyczne o pompach ciepła wydają się niczym z dawnych czasów bowiem mieszkańcy Sanoka i Bieszczad całkowicie otworzyli się na pompy ciepła i mamy pełne ręce roboty w tym temacie.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z kolejnej realizacji. Jak zwykle mieliśmy okazję wykonywać projekt w pięknym miejscu w naszym regionie. Profesjonalny sprzęt, fachowa robota i pozytywne nastawienie i uśmiechy naszych specjalistów – to klasyczne znaki rozpoznawcze ekipy MIMARu!

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z nami w sprawie instalacji pompy ciepła w Sanoku czy okolicach jak Bieszczady. Niepewnych przekonamy a zdecydowanym doradzimy najlepsze rozwiązania. Mimar zawsze stawia na dobro klienta i najwyższą jakość w niskiej cenie!

Zgłoszenie serwisowe
close slider