Wielu klientów pisało do nas po ostatnim artykule, w którym pokazaliśmy oraz opisaliśmy naszą realizację instalacji klimatyzacji MDV w domku letniskowym w Bieszczadach, dopytując o potencjalne problemy z dojazdem czy specyfikę instalacji klimatyzacji czy ogrzewania. Zmotywowani tak pozytywną reakcją publikujemy materiał z kolejnego projektu tego typu.

Na widocznych zdjęciach widać naszych specjalistów z MIMAR którzy dokonują kompleksowego remontu w domku letniskowym. Instalacja lamp, ogrzewania czy klimatyzacji to tylko niektóre z usług zawierających się w pakiecie “Full Remont z Mimar Sanok”.

W naszej firmie nie ma ograniczeń, a nasi fachowcy są na tyle wszechstronni i doświadczeni, że poradzą sobie z każdym zadaniem. Nasi klienci bardzo lubią tę uniwersalność i z przyjemnością powierzają nam takie większe projekty wiedząc, że zaoszczędzają nie tylko pieniądze, ale również czas i potencjalne nerwy, które mogłyby wywołać różne ekipy remontowe.

Jeśli tylko klient zapragnie, firma Mimar Sanok dokonuje profesjonalnych remontów zarówno domów jednorodzinnych jak i budynków gospodarczych i usługowych, fabryk czy nawet właśnie domków letniskowych. Nie pozostaje już nic, tylko zadzwonić po chłopaków z Mimar aby później cieszyć się komfortowym domkiem wypoczynkowym w pięknych Bieszczadach lub innych urokliwych miejsc Podkarpacia i okolic.

Zgłoszenie serwisowe
close slider