Jak ostatnio wspominaliśmy w naszym artykule specjalistycznym dotyczącym pomp ciepła, MIMAR Sanok zawsze stawia na nowoczesne technologie. W dzisiejszym artykule pokażemy krok po kroku, jak wygląda przygotowanie oraz instalacja pompy ciepła, która jest w tym momencie najbardziej ekonomiczną opcją ogrzewania i regulowania temperatury swojego domu czy budynku.

Jak widać na galerii poniżej, specjaliści z MIMAR Sanok mają ogromną wiedzę w temacie pomp ciepła, posługują się profesjonalnym sprzętem i co najważniejsze, zawsze wykonują swoją pracę z uśmiechem na ustach 🙂

W tym konkretnym przypadku, instalacje wykonywaliśmy w budynku mieszkalnym zlokalizowanym w naszym regionie. Dla przeciętnego człowieka zewnętrzna część instalacji pompy ciepła może wyglądać jak zwykła klimatyzacja. Nic bardziej mylnego. Widoczne na fotografiach urządzenie Ecodan Mitsubishi Electric jest bowiem zewnętrzną częścią skomplikowanej instalacji pompy ciepła.

Już w samym budynku, widzimy natomiast przygotowanie oraz instalacje odpowiednich urządzeń, które razem tworzą kompletną instalację. Warto nadmienić, że nasza firma jest jedną z pierwszych i nielicznych firm oferujących tego typu usługę w naszym regionie. Staramy się również zapewnić najwyższej jakości urządzenia oraz podłączenie całego sprzętu, z którym nie jeden hydraulik miałby problem.

Mamy nadzieję, że każdy, kto chce oszczędzić i uszanować nasze środowisko naturalne, zdecyduje się na pompy ciepła, które są w tym momencie absolutnie najlepszym rozwiązaniem w kwestii ciepłownictwa, a nawet ogólnie kontroli temperatury i jakości powietrza w budynku.

Zgłoszenie serwisowe
close slider