Jakiś czas temu informowaliśmy o współpracy pomiędzy MIMAR Sanok, warsztatem Bella Auto, a także producentem klimatyzacji MDV. W dzisiejszym artykule prezentujemy relacje z tego ambitnego projektu, w którym nasi fachowcy zainstalowali nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne MDV w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym Bella Auto.

Instalacja klimatyzacji oraz urządzeń przepływu powietrza jest kluczowa w takim miejscu jak warsztat samochodowy. Mechanicy pracujący często w wysokich temperaturach mogą teraz śmiało ratować się dzięki klimatyzacji MDV. Fachowcy z MIMAR zadbali o to, by urządzenia były zamontowane profesjonalnie i z dala od innych urządzeń elektrycznych, których oczywiście pełno w takim warsztacie. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego projektu.

Wszystkich zainteresowanych instalacją klimatyzacji w swoich lokalach gospodarczych w Sanoku i okolicy zapraszamy do kontaktu. Polecamy producenta MDV, którego jesteśmy autoryzowanym partnerem, jako uniwersalne rozwiązanie łączące jakość, nowoczesność jak i również rozsądną cenę.

Zgłoszenie serwisowe
close slider