Wysokie temperatury sprawiają, że czujemy się w Polsce jak gdybyśmy spędzali wakacje w gorącej Hiszpanii czy słonecznej Italii, tymczasem nie każdy uwielbia gdy termometr pokazuje powyżej 30 stopni. Dla wszystkich zmęczonych upałem, szczególnie na wakacjach, mamy bardzo dobrą rade: Klimatyzacja od Mimar Sanok. Szybko, tanio i profesjonalnie.

Tym razem prezentujemy galerię zdjęć pokazującą, że nawet domek letniskowy czy budynek wśród bujnych lasów Bieszczad może posiadać nowoczesną i skuteczną klimatyzację MDV zainstalowaną przed specjalistów z MIMAR. Nasi serwisanci i monterzy uwielbiają pracować na łonie natury i wbrew powszechnej opinii, wiele naszych zleceń to właśnie takie malownicze realizacje, nie tylko fabryki czy budynki usługowe.

Klimatyzacja Bieszczady? Klimatyzacja domek letniskowy? A może po prostu klimatyzacja Sanok i okolice? Chłopaki z Mimar Sanok dojadą wszędzie i w miłej i profesjonalnej atmosferze zainstalują nowoczesne urządzenie, które pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę w naszym budynku. Koniec z wysuszającymi i nieskutecznymi wiatrakami i dmuchawami! Postaw na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie razem z MIMARem.

Zgłoszenie serwisowe
close slider