Upały od dawna doskwierają wszystkim w miesiącach letnich, ale teraz sezon na “ukrop” trwa wyjątkowo długo. Efekt cieplarniany czy ludzka działalność rozregulowują pogodę sprawiając, że nawet kontynentalnie usytuowany Sanok czy Bieszczady regularnie notują wysokie temperatury. Jak się przygotować na upały? Eksperci jasno podkreślą nawadnianie organizmu, odpoczynek w cieniu czy kąpiele wodne.

My wiemy jednak, że prawdziwy komfort i ukojenie daje klimatyzacja. Odpoczynek w domowym zaciszu, w biurze czy restauracji z profesjonalnie zainstalowaną klimatyzacją to w dzisiejszych czasach podstawa, a nie droga fanaberia. MIMAR Sanok lideruje na rynku krajowym w instalacji klimatyzacji marki MDV – jednego z najlepszych producentów na rynku.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kilku projektów, którzy nasi specjaliści wykonali w Lipcu. Od domów prywatnych czy biur po budynek wielofunkcyjny, nasi fachowcy pracowali w różnych miejscach w Sanoku i okolicach. Ciekawi jesteśmy czy poznacie jakie to miejsca?

Polecamy wszystkim współprace z MIMAR Sanok, rodzinną firmą z długimi tradycjami. Od kilku pokoleń pokazujemy czym jest solidność, jakość i zrozumienie klienta. Nasi fachowcy stawiają na nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania i zawsze chętnie doradzają naszym klientom.

Zgłoszenie serwisowe
close slider